Nasza FlotaNasza Flota

ponad 170 zestawów przestrzennych

Sprawdź ofertę

Nasza flota

Nasza flota to ponad 170 zestawów przestrzennych

Tabor jest odświeżany w każdym roku co daje nam średnią wieku 2 lat. Oraz gwarantuje nam to spełnienie najwyższych wymagań klientów pod względem zabezpieczeń ładunków i minimalnego zużycia paliwa jak i opon czy hamulców wpływając tym samym na ekologię.

Zobacz wyróżniki naszej floty
Misja firmy

Stawiając sobie za misje ciągłe dążenie do spełnienia wszystkich wymagań naszych klientów odkrywając wasze potrzeby i próbując maksymalnie dopasować się do struktury panującej w waszej firmie. Co sprawia że klient nie myśli o transporcie produktów, powierzając to w nasze ręce. A sam może skupić się na biznesie.

100

Niezawodnych
zestawów

32900

Miesięcznie ton
przewiezionego ładunku

77900

Dziennie
przebytych kilometrów

0

Średnia wieku
pojazdów w latach

Poznaj Naszą flotę

W skład naszej floty wchodzi ponad 170  pojazdów typu JUMBO które spełniają najnowsze Unijne wymogi bezpieczeństwa oraz regulacje emisji spalin.

Są to zestawy o dopuszczalnej ładowności do 24 ton. Posiadają one powierzchnie ładunkowa 120 m3., oraz certyfikat „XL” – oznaczający bezpieczny ładunek oraz wytrzymałość konstrukcji nadwozia.

Każdy pojazd posiada możliwość załadunku górą, bokiem oraz tyłem. Poza tym samochody posiadają suchą i czystą podłogę, pasy mocujące, oraz szczelną plandekę.

Wszystkie pojazdy wykonujące przewozy międzynarodowe posiadają aktualne badania techniczne oraz licencję na świadczenie przewozu międzynarodowego.

Ponadto aby zwiększyć niezawodność naszych usług transportowych każdy pojazd został wyposażony w system GPS będący również systemem komunikacji (TRIMBLE). A w celu ułatwienia kontaktu każdy kierowca posiada przy sobie telefon komórkowy.

JPietrzak slider
Wyróżnik 01

Nowoczesne systemy

Pojazdy używane przez naszą firmę są wyposażone w systemy inteligentnej jazdy w trybie aktywnego tempomatu który, pracując cały czas z kierowcą w doborze przełożeń czy też prędkości i odległości od poprzedzającego pojazdu.

Wyróżnik 02

Najwyższej jakości zabudowy

Zabudowy i przyczepy których używamy budowane są w najwyższych standardach europejskich które są cały czas licznie kontrolowane i certyfikowane. Podłoga wykonana ze sklejki impregnowanej wodoodpornej z powierzchnią antypoślizgową, przystosowana jest do pracy wózka widłowego o dopuszczalnym nacisku na oś 5460 kg. Zabudowy posiadają zderzaki paletowe z systemem wielopunktowego mocowania ładunku SAFETY-LOCK. Dach jest przesuwny oraz podnoszony. Zabudowy spełniają wymagania normy EN 12642 code XL dotyczące bezpiecznego przewozu towarów.

JPietrzak slider
JPietrzak slider
Wyróżnik 03

CarCube trimble

Każdy pojazd w naszej flocie posiada komunikator CarCube od firmy Trimble dzięki któremu możemy sprawdzać, analizować i szybko reagować na niepożądane zmiany podczas pracy. Dostarcza nam takich informacji jak aktualne czasu pracy/ jazdy kierowcy, dokładny tunel jazdy pojazdu, raport wszystkich czynności jakie wykonuje kierowca oraz poziomu paliwa jak i stylu jego jazdy.

JPietrzak slider
Sprawdź kierunki

Działamy na terenie ponad 14 krajów

Rozpocznij współpracę