Dołącz do nasDołącz do nas

Poznaj nasz zespół i dołącz do ludzi z pasją!

Sprawdź ofertę

Nasza flota

Ludzie są dla nas najważniejsi

Jesteś ambitny, lubisz wyzwania. To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy komfortowe środowisko pracy, w którym cenimy odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją oraz inicjatywę własną. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę.

Sprawdź kogo szukamy
Sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć
Kariera Ikona
przejrzysta
ścieżka kariery
Szkolenia podnoszące
kwalifikacje zawodowe
Ubezpieczenia
Grupowe

proces rekrutacji

Rekrutacja Ikona
Aplikacja Online
Selekcja zgłoszeń
Rozmowa z działem HR
Rozmowa kwalifikacyjna
Witamy w zespole

Firma transportowa J.P Transport  w związku z rozwojem poszukuje osób na stanowisko

Dyspozytor

Zadania:

  • Codzienne przekazywanie dyspozycji kierowcom będącym w trasie,
  • Codzienne przekazywanie informacji spedytorom, przełożonym na temat sytuacji kierowców i pojazdów, planowanie ich codziennej aktywności zawodowej,
  • Kontrola pracy kierowców i pojazdów,

Wymagania:

  • Posiadanie zdolności analitycznych
  • Łatwość budowania relacji
  • Samodzielność oraz umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów pod presją czasu,
  • Wysoką kulturę osobistą,
  • Umiejętnośći pracy w zespole,

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży TSL
  • 5-dniowy system pracy, od poniedziałku do piątku
Spedytor międzynarodowy

Zadania:

  • kontakt z klientami
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • umacnianie pozycji firmy na rynku
  • rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami
  • pozyskiwanie  klientów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w spedycji międzynarodowej i krajowej
  • znajomość lokalnego rynku przewoźników
  • doświadczenie w kontaktach z klientami zagranicznymi i krajowymi
  • umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją oraz rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej